Autopůjčovna Malta na Maltě

Cestujete na Maltu? Nejlepší ceny půjčení auta v městě Malta - garantováno!

Autopůjčovna Malta Malta

Kompletní nabídku aut většiny známých značek nabízí systém RentalCars (Autopůjčovna Malta), kde můžete provést rezervaci. Systém vyhledávání volných auta je velmi sofistikovaný a vždy vám doporučí tu nejelpší variantu. Širová škála aut, kterou v nabídce najdete zahrnuje nejen ta levná, ale i ta luxusní. Rezervační systém vám umožní porovnat ceny aut a jejich vybavení. Potřebujete čas na rozmyšlenou? Nevadí! Rezervaci auta můžete provést online kdykoliv.

Garance vypůjčení vozu od těchto významných provozovatelů.

  • Avis
  • Budget
  • Hertz
  • Alamo
  • Dollar
  • Europcar
  • National
  • a další.

Vyberte si kvalitní vozy předních autopůjčoven

Autopůjčovna na Maltu

Autopůjčovna Malta

Na výběr máte vozy z prověřených autopůjčoven celého světa. Díky kvalitnímu rezervačnímu systému naleznete auta kdekoli na světě a vše vyřídíte online. Autopůjčovny nabízí prověřené značky aut jako jsou např.: Hyundai, Volkswagen, Ford, Fiat, BMW, Nissan, Audi, Mercedes.

Autopůjčovna Malta nabízí kvalitní vozy světových značek. Dětská autosedačka, navigace do auta, která vám pomůže s jednoduchou cestou a bezstarostné cestování vám zajistí pojištění, které vás ochrání před mimořádnými platbami. V případě, že se rozhodnete zrušit svoji rezervaci, tak toto je bez poplatku, a tudíž nejste omezeni žádnou pokutou. Můžete tak provést rezervaci půjčení vozu bez jakéhokoli rizika pro vás nebo vaše další spolucestovatele.

Hledáte nejvýhodnější půjčení auta a našli ho na jiných stránkách? Neváhejte a klidně se nám ozvěte, pokud možno nejlépe po telefonu, který najdete v záhlaví našich stránek. Naši operátoři se pokusí najít ještě lepší nabídku a budeme moc rádi, když vašim požadavkům vyhovíme.

Naší snahou je, aby vám naše kancelář přinesla nejvíce užitku a vy se tak mohli bez problémů a zdržování vydat na vaši cestu.

Vyberte si vůz v prvotřídní kvalitě a bez starostí. Ve vybraných zemích nabízejí autopůjčovny velmi oblíbenou značku Škoda. Na přání vám autopůjčovna vybaví vůz autosedačkou pro děti, navigací pro snadnější a bezstarostné cestování, navýšení pojistného apod.

Autopůjčovna Malta Autopůjčovna na Maltě

Autopůjčovna Malta

Autopůjčovna na Maltě

Půjčovna aut Malta vám nabízí přehled všech dostupných nabídek vozů do destinace kam máte namířeno. Nabídka vozů je vždy seřazena od nejlevněšjího auta až po auta luxusnější. Platbu za pronájem vozu můžete uhradit platební kartou. Pokud si nejste jisti jak kartou platit, připravili jsme pro vás přehled základních bezpečnostních pravidel, kterými byste se měli při platbě kartou řídit. Stránky společnosti jsou zabezpečeny proti zneužití.

Včasná rezervace a úhrada auta vám zajistí typ vozu, který jste si na stránkách zvolili. Samozřejmostí je, že automaticky získáváte slevu za on-line rezervaci auta, a to do výše až 10% z ceny. Autopůjčovna Malta je tu pro vás.

Kam na Maltě za odpočinkem?

Samozřejmě mnoho lidí navštěvuje ostrov Malta hlavně pro příjemnou dovolenou spojenou s nádhernými plážemi, na kterých mohou odpočívat. Mezi ty hlavní lokality, kam lze vyrazit, patří třeba letovisko Sliema, Mellieha Bay, nebo také Marfa. Všude tak na turisty čekají hlavně kvalitní hotely, skvělé pláže a také příjemný noční život, který taktéž stojí za poznání.

Pokud je Malta něčím známá, tak hlavně svou historií, jelikož je spojena s mnoha událostmi, ale také unikátními památkami. Její historie totiž sahá až 7 000 let zpět, a formovala se za účasti celé řady kultur. I proto je celý ostrov na zajímavé památky skutečně jedinečný. Některé z míst jsou dokonce starší, než proslavené egyptské pyramidy.

Na Maltě oslní i příroda

Malta ale není jenom ostrovem mnoha historických krás, jelikož pokud něčím také dokáže oslnit, tak je to příroda. Kromě běžné fauny na svém území nabídne hlavně nádherné podmořské krásy. I proto je zde celá řada zálivů, které jsou známé třeba i dokonalým podmořským životem, který okouzlí. Mimo to je země protkána mnoha stezkami pro cyklistiku, ale také trekking, nebo běžnou turistiku.

Malá rozloha je předností

Čím však tento ostrov zaručeně nadchne? To je jeho malá rozloha, která tak dovoluje procestovat ho křížem krážem. Dobrým výchozím bodem je hlavní město Valleta, které nadchne krásami baroka, a to v podobě celá řady unikátních staveb. Za návštěvu ale stojí i místní přístav, který je tím nejhlubším na celém světě. Vše poté doplňuje třeba katedrála svatého Jana, která patří k nejvyhledávanějším místům ve městě. Vyrazit však lze i k vesnici Qrendi, kde se nachází úchvatný Chrámový komplex Hagar Qim. Podobně zajímavé je ale i město Mdina, se svou vyhlášenou strážní věží, ale také hradbami, nebo kaplí svaté Anny. Podobně úchvatný je ale i kostel Nanebevzetí Panny Marie, ležící ve vnitrozemí, a to ve městě Most. Ten je i sám o sobě významnou historickou lokalitou.

Plánujete dovolenou? Půjčovna aut Malta a máte vystaráno

Malta Autopůjčovna

Při cestě do zahraničí byste neměli zapomenout na velmi důležitou věc, a tou je cestovní pojištění. Zde je kalkulačka cestovního pojištění. Je velice rozumné takové pojištění mít sjednané. Úhrady za případné lékařské ošetření jsou na Maltě velmi drahé a taková zlomená noha, bolavý zub nebo zánět slepého střeva si čas ani místo nevybírá.

Stačí špatně šlápnout na obrubník a vymknutý kotník je na světě hned. Při sjednání pojištění zvažujte nejen cenu, ale i služby zahrnuté do ceny. Příliš levné pojištění vás neochrání a těch pár ušetřených korun vás ve výsledku může vyjít velmi draho. V případě, že cestujete do exotických destinací, tak se v každém případě informujte o nutných očkováních, které musíte před samotnou cestou podstoupit.

Levné Letenky do vaší destinace opět koupíte na internetu. V klidu si srovnáte ceny jednotlivých leteckých společností a vyberete si tu, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, a to nejen finančním, ale i požadavkům na časovou náročnost cesty. Při výběru letenky nejvíce ušetříte, pokud máte volnost v termínu a nejste tak vázání na konkrétní datum. Letenku opět můžete zaplatit platební kartou nebo je tu možnost zvolit bezhotovostní platbu z vašeho účtu. Levné Letenky. Pokud máte k dispozici internetové bankovnictví, tak je toto ideální volba.

Malta Autopůjčovna Malta Autopůjčovna